Tootearvustused blogides!

Paljud ettevõtteduntitled lasevad enda Facebooki, Insagrami ja Twitteri konto muutmisega tegeleda müügi või brändijuhtidel. Esimestel aastatel paistab kõik justkui töötavat, kuid mõne aja pärast seistakse silmitsi olukorraga, kus ei ole enam ideesid mida sotsiaalmeediasse postitada.
Sotsiaalmeedia on pidevas muutumises, nagu ka kõik muu mis meid ümbritseb. Kui viis aastat tagasi piisas edukaks kampaaniast klassilisest bänner-reklaamist, siis täna kipub see juba varju jääma. Paar aastat tagasi kogusid populaarsust tarbijamängud. Viimaseid korraldatakse ka täna ja üpriski edukalt, kui eesmärgiks on kiiresti suurt hulka auditooriumi endaga kaasa haarata.
Üha enam on aga kuulda, et tarbijamängud paistavad küll edukad, kuid müüginumbrites see edu tihtipeale ei kajastu. Kliendid otsivad midagi muud…
Üheks lahenduseks oleks alustada koostööd mõne huvitava blogijaga ja kajastada neid tegemisi ka oma sotsiaalmeedia kontodel. Eestis on suur valik erinevaid blogisid ja uusi lisandub iga päev. Meil on elustiili, ilu, moe, beebi, turundus, majandus, investeerimis, toidu, säästmise jpt. valdkondade blogisid. Tuleks lihtsalt üles leida see õige inimene, kes sinu toote või teenuse vastu võiks huvi tunda. Blogi artikkel on suuremale osale ettevõtjatest jõukohane. Lisaks on see klientidele mõnus vaheldus, nad leiavad kellegi kellega samastuda, ning saavad kinnitust, et on valinud õige toote või teenuse. Blogijate kohta saab informatsiooni küsida oma reklaamipartnerilt või leheküljelt bloglovin.com.