Jõulukampaaniate aeg pole enam kaugel!

mlgJõulud on kohe kohe uksele koputamas. Kui oleks tarvis ettevõtte jõulukampaaniale veel veidi hoogu juurde anda, siis siin on mõned ideed koos näidetega:

  • Kõige lihtsam ja soodsam viis internetis reklaamimiseks, uudiskiri e-posti teel. Vägagi sobilik kanal hooaja kaupadele tähelepanu tõmbamiseks. Oled müümas võrratuid küünlaid, maiustusi  või hoopis jõulukuuski? Võta meiega ühendust ja aitame sul koostada uudiskirja mis tõesti jääb klientidele silma.
  • Mida teevad inimesed kui nad ei tea mida oma lähedastele kinkida? Vastus on lihtne, nad „googeldavad“. Kust saada kiiresti jõulukinke, koht jõulupeo korraldamiseks, pidulik riietus, kaunis soeng, kingitus äriparnerile, kingitus lihtsa vaevaga, soodne kingitus, kingitus mehele, kingitus 13. aastasele poisile, kingitus kallimale, kingitus vanaemale, kingitus lasteaia kasvatajale- need on vaid mõned üksikud näited. Koostame sulle personaalse kampaania, kus raha kulub reaalselt ainult klikkidele mis vastavad otseselt sinu toote või teenuse märksõnadega.
  • Kui sul on olemas huvitavat video või bänneri materjali, siis aitame seda võimalikult silmapaistvalt turustada näiteks Youtubes või Facebookis. Väga hea võimalus jõuda kliendini enne kui konkurendid seda teevad. Jõulukampaaniatega on võimalik müüginumbreid suurendada isegi kuni 90%.
  • Kui tegelete lastele ja noortele suunatud kaupade turustamise ja edasimüügiga on meil pakkuda põnev lahendus kuidas konkurentidest eristuda. Leiame populaarseimad hooaja äpid mobiiltelefonides ja eksponeerime Teie reklaami just õigele sihtrühmale efektiivselt ja taskukohase hinnaga.

Jõulud on paljude ettevõtjate jaoks kõige kiirem aastaaeg. Kõikidele kes tellivad meilt internetireklaami enne 24. Detsembrit saadame omalt poolt kingituseks pudeli kvaliteetset punast veini. Võta aega, lõõgastu ja lase meil enda eest tegutseda ning internetireklaamid tõhusalt tööle panna.

Tegusat peagi saabuvat jõuluaega!